havalimanı araç kiralama etiket arşivi

Havalimanı rent a car

Havalimanı Rent a Car

Antalya’ya otobüs ya da uçak yoluyla geliyor olabilirsiniz. Havalimanından kalacağınız otele ya da gideceğiniz yere nasıl gitmeniz gerektiği hakkında bir fikriniz yok mu? Antalya’nın sıcağında ve kalabalık trafikte oyalanmak istemiyor musunuz? Araç kiralamanın avantajlarından henüz faydalanmadınız mı? O halde Antalya havalimanı rent a car ile tanışmanızın vakti geldi. Saat kaçta hangi gün gelirseniz gelin, ihtiyacınıza uygun araç sizi havalimanında bekliyor olacak!

  • Uzun mesafeli ya da kısa mesafeli gideceğiniz yol ne olursa olsun, günlük kiralama ücreti 1 gün (24 saat) üzerinden hesaplanıyor. Öyle ki araç kiralama hizmetimizden tüm müşterilerimiz memnun. Şahsi aracınız seyahatlerde sizin için yeterli olmayabilir. Bagajı ya da kişi kapasitesi sizi üzüyor olabilir. Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayabileceğiniz Antalya havalimanı rent a car firmamız, niteliklerinize uygun araçları sizlere sunuyor.

  • Hız kesmeden ve ara vermeden devam eden güvenilir hizmetimizde konfor ve kalite ön plandadır. Antalya havalimanı rent a car firmamızdan bulunduğunuz alana erişim sağlayan araçlarımızı sizlere takdim ediyoruz ve böylece kiralama hizmetimizi sağlamış bulunuyoruz. Araçları uzaktan da dilediğiniz niteliklerde kiralayabilirsiniz. Önemli olan bu iş için belirlediğiniz bütçe ve araçta bulunmasını istediğiniz özelliklerin ne olduğu. Bu kıstasları kesinleştirdikten sonra kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Antalya havalimanı rent a car ile lüks sınıf bir araç mı kiralamak istiyorsunuz? Şahıs ya da şirketiniz adına düşündüğünüz lüks sınıf araç kiralama taleplerinizde, en uygun şartlara uygun olan araçlar belirlenir ve size önerilerimiz sunulur. Kiralık aracı teslim aldığınız andan sonra iade edeceğiniz güne kadar tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaza ya da teknik arıza,  hangi sorunla karşılaşırsanız karşılaşın, mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Antalya’nın en fazla marka ile model seçeneğine ve en genç araç çeşidine sahip araç kiralama firması olan Antalya havalimanı rent a car VIP hizmet seçenekleriyle siz değerli müşterilerini bekliyor. Ekonomik sınıf ya da lüks sınıf, orta sınıf ya da ticari araçlar… Her marka model ve özellik seçenekleriyle donanımlı halde bulunan araçlarımız hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

pubg mobile |teknoloji haberleri |kocuce | ko cuce